Berkeley Scifres: Difference between revisions
| Line 50: | Line 50: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2023 | ||
| rowspan="4" |L.O.V.E. | | rowspan="4" |L.O.V.E. | ||
| rowspan="4" |Jazz | | rowspan="4" |Jazz | ||
| Line 64: | Line 64: | ||
|Ultra Dance (Ontario) | |Ultra Dance (Ontario) | ||
|2<sup>nd</sup> in Ultra Competitive 9-11 Solos | |2<sup>nd</sup> in Ultra Competitive 9-11 Solos | ||
|- | |||
|Interrogation Room | |||
|Contemporary | |||
|Ultra Dance (Ontario) | |||
|Placed with jazz solo | |||
|} | |} | ||