Berkeley Scifres: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 81: | Line 81: | ||
|- | |- | ||
|Jump (Las Vegas) | |Jump (Las Vegas) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos|- | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|NUVO (Kansas City) | |NUVO (Kansas City) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||