Berkeley Scifres: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 133: Line 133:
|N/A
|N/A
|-
|-
| rowspan="3" |2025
| rowspan="5" |2025
| rowspan="3" |Upside Down
| rowspan="5" |Upside Down
| rowspan="3" |
| rowspan="5" |Jazz
|24/7 (San Diego)
|24/7 (San Diego)
|6<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Female Non-Stop Dancer
|6<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Female Non-Stop Dancer
|-
|24/7 (Phoenix)
|10<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|24/7 (Detroit)
|7<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
|Radix (Provo)
|Radix (Provo)