Stella Watchous: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 142: | Line 142: | ||
|Junior Female BreakOut Artist | |Junior Female BreakOut Artist | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2020 | ||
| rowspan="2" |The Hills | | rowspan="2" |The Hills | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| Line 151: | Line 151: | ||
|Runner-Up Junior<br />Female Core Performer | |Runner-Up Junior<br />Female Core Performer | ||
|- | |- | ||
|From Gold | | rowspan="2" |From Gold | ||
| | | rowspan="2" | | ||
|Onstage Virtual | | rowspan="2" |Onstage Virtual | ||
| | |5<sup>th</sup> in Advanced Junior Solos | ||
|- | |||
|11<sup>th</sup> in Advanced Junior Solos | |||
|- | |- | ||
|2021 | |2021 | ||