Stella Watchous: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 131: | Line 131: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2019 | ||
| rowspan="2" |Stars | | rowspan="2" |Stars | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| Line 140: | Line 140: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Silhouette | | rowspan="2" |Silhouette | ||
| rowspan="2" | | |||
|NYCDA (Phoenix) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|Onstage NY (Durham) | |||
| | | | ||
|- | |||
|La Corsaire | |||
|Ballet | |||
|NYCDA (Greenville) | |||
|Junior Intensive Scholarship | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Dynamite | | rowspan="2" |Dynamite | ||