Lorelai Watchous: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 17: Line 17:
|4<sup>th</sup> in Petite Ruby Solos
|4<sup>th</sup> in Petite Ruby Solos
|-
|-
| rowspan="2" |2017
| rowspan="3" |2017
| rowspan="2" |1000 Years
| rowspan="3" |1000 Years
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
|NYCDA (Nashville)
|
|-
|Jump (Greenville)
|Jump (Greenville)
|1<sup>st</sup> in JUMPstarts Solos
|1<sup>st</sup> in JUMPstarts Solos