Lorelai Watchous: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
|4<sup>th</sup> in Petite Ruby Solos | |4<sup>th</sup> in Petite Ruby Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |1000 Years | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|NYCDA (Nashville) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Greenville) | |Jump (Greenville) | ||
|1<sup>st</sup> in JUMPstarts Solos | |1<sup>st</sup> in JUMPstarts Solos | ||