Violet Werner: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 71: | Line 71: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="7" | | | rowspan="14" |2022 | ||
| rowspan="7" | | | rowspan="7" |Goosebumps | ||
| rowspan="7" |Hip Hop | |||
| rowspan="7" | | | rowspan="7" | | ||
|NYCDA (Boston) | |||
| | |||
|- | |||
|NYCDA Nationals (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (Boston) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Boston) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Boston) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="7" |Porcelian Doll | |||
| rowspan="7" |Contemporary | |||
| rowspan="7" | | | rowspan="7" | | ||
|NYCDA (Boston) | |NYCDA (Boston) | ||
| Line 94: | Line 118: | ||
|- | |- | ||
|The Dance Awards (Orlando) | |The Dance Awards (Orlando) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="18" |2023 | |||
| rowspan="9" |TKO | |||
| rowspan="9" |Hip Hop | |||
| rowspan="9" | | |||
|KAR (Lowell) | |||
| | |||
|- | |||
|NYCDA (Boston) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Mashantucket II) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (Boston) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Portland) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Boston) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Meadowlands) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Boston) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Pittsburgh) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="9" |Arachnophobia | |||
| rowspan="9" |Contemporary | |||
| rowspan="9" | | |||
|KAR (Lowell) | |||
| | |||
|- | |||
|NYCDA (Boston) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Mashantucket II) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (Boston) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Portland) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Boston) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Meadowlands) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Boston) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Pittsburgh) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="10" |2024 | |||
| rowspan="5" |Envisage | |||
| rowspan="5" |Lyrical | |||
| rowspan="5" | | |||
|Excel in Motion (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Portland) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Boston) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |Artificial Intelligence | |||
| rowspan="5" |Contemporary | |||
| rowspan="5" | | |||
|Excel in Motion (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Portland) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Boston) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Worchester) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||