Violet Werner: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 71: | Line 71: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="13" |2022 | ||
|It's You | |It's You | ||
| | | | ||
| Line 94: | Line 94: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Porcelian Doll | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Contemporary | ||
|NYCDA (Boston) | |||
| | |||
|- | |||
|REVEL | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (Boston) | |24/7 (Boston) | ||
| | | | ||
| Line 181: | Line 187: | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2024 | ||
| rowspan="6" |Envisage | | rowspan="6" |Envisage | ||
| rowspan="6" |Lyrical | | rowspan="6" |Lyrical | ||
| Line 202: | Line 208: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Artificial Intelligence | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Contemporary | ||
|Excel in Motion (Denver) | |Excel in Motion (Denver) | ||
| | |||
|- | |||
|REVEL | |||
| | | | ||
|- | |- | ||