Paris Moore: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 57: | Line 57: | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |- | ||
|2016 | | rowspan="2" |2016 | ||
|Infinity | |||
|Lyrical | |||
|unknown | |||
|Hollywood Vibe (Norfolk) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Shake It | |Shake It | ||
|Jazz | |Jazz | ||