Sarah Kate Mathews: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 110: Line 110:
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |2021
| rowspan="9" |2021
| rowspan="2" |Ending
| rowspan="3" |Ending
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="3" |Lyrical
|In10sity (Tampa)
|In10sity (Tampa)
|did not place
|did not place
|-
|Fly Dance (Tampa)
|
|-
|-
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |Find You
| rowspan="3" |Find You
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
|In10sity (Tampa)
|In10sity (Tampa)
|did not place
|did not place
|-
|Fly Dance (Tampa)
|
|-
|-
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |Data Matrix
| rowspan="3" |Data Matrix
| rowspan="2" |Open
| rowspan="3" |Open
|In10sity (Tampa)
|In10sity (Tampa)
|did not place
|did not place
|-
|Fly Dance (Tampa)
|4<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Million Miler
|-
|-
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
Line 197: Line 206:
|did not place
|did not place
|-
|-
| rowspan="2" |2021
| rowspan="3" |2021
| rowspan="2" |Hide & Seek
| rowspan="3" |Hide & Seek
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="2" |Claire Mockler
| rowspan="3" |Claire Mockler
|In10sity (Tampa)
|In10sity (Tampa)
|8<sup>th</sup> in Elite Junior Duets/Trios
|8<sup>th</sup> in Elite Junior Duets/Trios
|-
|Fly Dance (Tampa)
|did not place
|-
|-
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)