Sarah Kate Mathews: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 215: Line 215:
|did not place
|did not place
|-
|-
| rowspan="3" |2021
| rowspan="4" |2021
| rowspan="3" |Hide & Seek
| rowspan="4" |Hide & Seek
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="3" |Claire Mockler
| rowspan="4" |Claire Mockler
|In10sity (Tampa)
|In10sity (Tampa)
|8<sup>th</sup> in Elite Junior Duets/Trios
|8<sup>th</sup> in Elite Junior Duets/Trios
|-
|In10sity Nationals (Orlando)
|
|-
|-
|Fly Dance (Tampa)
|Fly Dance (Tampa)