Harlow Gold Hilmo: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 60: Line 60:
|Shine Dance  
|Shine Dance  
|Top 10 in Junior Solos  
|Top 10 in Junior Solos  
|-
|Showstopper (Phoenix)
|8<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
|One Rhythm Dance (Phoenix)
|One Rhythm Dance (Phoenix)
Line 66: Line 69:
|Jump (Phoenix)
|Jump (Phoenix)
|8<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Junior Jump VIP
|8<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Junior Jump VIP
|-
|Showstopper (Phoenix)
|8<sup>th</sup> in Junior Solos
|}
|}