Madisyn Amos: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 57: | Line 57: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="25" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |Give Him a<br />Great Big Kiss | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |[[Elsie Sandall]]<br />[[Ellary Day Szyndlar]]<br />[[Alexis Alvarez]]<br />[[Harper Peterson]]<br />[[Patience Hughes]]<br />[[Kendyl Miller]] | ||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Phoenix) | |Jump (Phoenix) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Groups | |1<sup>st</sup> in Mini Groups | ||
|- | |- | ||
|Once Upon Another Time | |Once Upon Another Time | ||
| Line 112: | Line 109: | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Super Groups | |1<sup>st</sup> in Mini Super Groups | ||
|- | |- | ||
|Tippy Toes | |||
| | |||
|Harper Schwalb<br />Nixie Vance<br />Bryn Spears<br />Poppy Cunningham<br />Navy Forrest<br />[[Madisyn Amos]]<br />Kennedy Marble<br />Kynzlie Plote<br />Zoe Phiapalath<br />Nicola Fleming<br />Finley Nielsen<br />Remy Offord<br />Penelope Rauch<br />Ellie Self<br />Jaxon Adamson<br />Tatum Self<br />Nicole Soto<br />Bella Linman<br />Dominic Harris<br />Gwyneth Woods<br />Mikayla Isler<br />Olivia Baldengro<br />Lily Tameron | |||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Super Groups | |2<sup>nd</sup> in Mini Super Groups | ||
|- | |- | ||
|Yonce | |Yonce | ||