Elsie Sandall: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 60: | Line 60: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2021 | | rowspan="3" |2021 | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Beautiful Like Me | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Musical Theater | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Kiley Forrest | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2021 | | rowspan="3" |2021-2 | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Almost Gone | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |[[Chelsea Jennings]] | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Primary 6-8 Solos | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 99: | Line 99: | ||
|24/7 (Glendale) | |24/7 (Glendale) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini solos | |3<sup>rd</sup> in Mini solos | ||
|} | |||
====Youth American Grand Prix==== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center;" | |||
|- | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer(s) | |||
! style="background:#f2c8e0;" |City | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||