Elsie Sandall: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2020 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Not About Angels | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Chelsea Jennings]] | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 43: | Line 46: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Radix (Glendale) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2021 | |||
| rowspan="4" |Beautiful Like Me | |||
| rowspan="4" |Musical Theater | |||
| rowspan="4" |Kiley Forrest | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Spotlight (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 56: | Line 62: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |The Dance Awards<br />(Las Vegas) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2021-2 | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Almost Gone | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |[[Chelsea Jennings]] | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||
| Line 68: | Line 74: | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
|1<sup>st</sup> in Primary 6-8 Solos | |1<sup>st</sup> in Primary 6-8 Solos | ||
|- | |||
|YAGP (Phoenix) | |||
|2<sup>nd</sup> Place | |||
|- | |||
|24/7 (Provo) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Radix (Phoenix) | |Radix (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2022 | |The Dance Awards<br />(Las Vegas) | ||
|Origins | | | ||
|Contemporary | |- | ||
|Nick Meola | | rowspan="2" |2022 | ||
| rowspan="2" |Origins | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Nick Meola | |||
|NUVO (Glendale) | |NUVO (Glendale) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|The Dance Awards<br />(Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2023 | |||
|Songbird | |||
| | |||
| | |||
|The Dance Awards<br />(Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Distant Light | |Distant Light | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|[[Jaycee Wilkins]] | |[[Jaycee Wilkins]] | ||
|24/7 (Glendale) | |24/7 (Glendale) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
| rowspan="2" |On Tenterhooks | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Dallas) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Unto Thee | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (San Diego) | |||
| | |||
|} | |} | ||