Elsie Sandall: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Chlobirdandmads No edit summary |
||
| Line 564: | Line 564: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2024 | ||
|Without Wings | |Without Wings | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 613: | Line 613: | ||
|NUVO (Phoenix) | |NUVO (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Cupid | |||
|Ballet | |||
|Lea McKinley | |||
|Brooklyn Besch <br> [[Hannah Bozer]] <br> [[Tatum Self]] <br> [[Ellie Self]] <br> [[Harper Peterson]] <br> Nicola Fleming <br> Isla Gardner <br> [[Kennedy Marble]] <br> [[Caitlyn McKenzie]] <br> [[Mikayla Isler]] <br> [[Kendyl Miller]] <br> [[Harper Schwalb]] <br> Gwenyth Woods | |||
|Jump (Glendale) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Lines | |||
|} | |} | ||