Elsie Sandall: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 700: | Line 700: | ||
|- | |- | ||
|NUVO (Phoenix) | |NUVO (Phoenix) | ||
| | |||
|- | |||
|2025 | |||
| | |||
| | |||
|Brittany Lents | |||
|[[Mikayla Isler]] <br> [[River Segerman]] <br> [[Ellary Day Szyndlar]] <br> [[Isla Gardner]] <br> [[Kendyl Miller]] <br> [[Harper Peterson]] <br> [[Emma Scott]] <br> [[Lucia Piedrahita]] <br> [[Brooklyn Besch]] <br> [[Hannah Bozer]] <br> [[Claire Pistor]] | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||