Elsie Sandall: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 171: | Line 171: | ||
|I Fear You | |I Fear You | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|Chelsea Jennings | |[[Chelsea Jennings]] | ||
|NUVO (Phoenix) | |NUVO (Phoenix) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2025 | ||
| rowspan="2" |Glacier | | rowspan="2" |Glacier | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| Line 185: | Line 185: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Love Forgotten | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Chelsea Jennings]] | ||
|NYCDA (Phoenix) | |||
|11<sup>th</sup> in Junior solos | |||
|- | |||
|Jump (Phoenix) | |Jump (Phoenix) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||