Elsie Sandall: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 171: Line 171:
|I Fear You
|I Fear You
|Contemporary  
|Contemporary  
|Chelsea Jennings  
|[[Chelsea Jennings]]
|NUVO (Phoenix)
|NUVO (Phoenix)
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos  
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos  
|-
|-
| rowspan="5" |2025
| rowspan="6" |2025
| rowspan="2" |Glacier
| rowspan="2" |Glacier
| rowspan="2" |Contemporary  
| rowspan="2" |Contemporary  
Line 185: Line 185:
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="2" |Love Forgotten  
| rowspan="3" |Love Forgotten  
| rowspan="2" |Contemporary  
| rowspan="3" |Contemporary  
| rowspan="2" |[[Chelsea Jennings]]
| rowspan="3" |[[Chelsea Jennings]]
|NYCDA (Phoenix)
|11<sup>th</sup> in Junior solos
|-
|Jump (Phoenix)
|Jump (Phoenix)
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos