Ellary Day Szyndlar: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 469: Line 469:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| rowspan="3" |2019
|
|
|
|Showstopper (San Mateo)
|
|-
|
|
|
|Showstopper (San Mateo)
|
|-
|
|
|
|Showstopper (San Mateo)
|
|-
|-
|2021
|2021