Ellary Day Szyndlar: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Chlobirdandmads |
||
| Line 458: | Line 458: | ||
|Pittsburgh | |Pittsburgh | ||
|Top 12<br />Hope Award | |Top 12<br />Hope Award | ||
|- | |||
|2024 | |||
|Desir | |||
|[[Brady Farrar]] | |||
|Seattle | |||
|Unknown scoring | |||
|- | |||
| | |||
|Kitri Variation | |||
|Irena Wozniak | |||
|Seattle | |||
|Unknown scoring | |||
|} | |} | ||