Ellary Day Szyndlar: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Larkinlegacy
No edit summary
Line 472: Line 472:
|Top 12<br />Hope Award
|Top 12<br />Hope Award
|-
|-
| rowspan="2" |2024
| rowspan="4" |2024
|Desir
|Desir
|Contemporary  
|Contemporary  
Line 484: Line 484:
|Seattle  
|Seattle  
|1<sup>st</sup> Place  
|1<sup>st</sup> Place  
|-
|Weeping
|Contemporary
|Jordan Pelliteri
|NYC (Finals)
|Top 12
|-
|Paquita
|Classical
|Irena Wozniak
|NYC (Finals)
|Top 12
|}
|}