Ellary Day Szyndlar: Difference between revisions

>Chlobirdandmads
No edit summary
>Chlobirdandmads
Line 508: Line 508:
|Silver Medalist
|Silver Medalist
|-
|-
|2025
| rowspan="2" |2025
|Paquita  
|Paquita  
|En Pointe classical  
|En Pointe classical  
Line 514: Line 514:
|San Diego  
|San Diego  
|Youth Grand Prix winner
|Youth Grand Prix winner
|-
|
|Contemporary
|[[Crystal Huang]]
|San Diego
|Youth Grand Prix Winner
|}
|}