Ellary Day Szyndlar: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
No edit summary
Line 521: Line 521:
|Silver Medalist
|Silver Medalist
|-
|-
| rowspan="8" |2025
| rowspan="9" |2025
| rowspan="2" |Paquita
| colspan="3" rowspan="3" |Paquita
| rowspan="2" |En Pointe Classical
| rowspan="2" |Irena Wozniak
|San Diego
|San Diego
|Youth Grand Prix Winner
|Youth Grand Prix Winner
|-
|-
|Phoenix
|Phoenix
|
|-
|
|
|
|-
|-