Ellary Day Szyndlar: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 521: | Line 521: | ||
|Silver Medalist | |Silver Medalist | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2025 | ||
| | | colspan="3" rowspan="3" |Paquita | ||
|San Diego | |San Diego | ||
|Youth Grand Prix Winner | |Youth Grand Prix Winner | ||
|- | |- | ||
|Phoenix | |Phoenix | ||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||