Sylvie Win Szyndlar: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |Loved By You | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |Musical Theatre | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" | | ||
|Rainbow (Mesa) | |Rainbow (Mesa) | ||
| | | | ||
| Line 37: | Line 37: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="7" |Rainbow Connection | ||
| rowspan="7" |Lyrical | |||
| rowspan="7" |Lea McKinley | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |KAR (Mesa) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |24/7 (Glendale) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Jump (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |NUVO (Glendale) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 92: | Line 89: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Jump | |Jump (Miami) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 101: | Line 98: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |White Dove | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" | | ||
|NYCDA (Phoenix) | |NYCDA (Phoenix) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
| Line 110: | Line 107: | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|24/7 | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Dallas) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Westminster) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Boston) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |The Dance Awards (Las Vegas) | ||