Sylvie Win Szyndlar: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 235: Line 235:
|3<sup>rd</sup> Runner-Up Mini Best Dancer
|3<sup>rd</sup> Runner-Up Mini Best Dancer
|-   
|-   
|2024
| rowspan="2" |2024
|Peace Cries
| rowspan="2" |Peace Cries
|contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
|
| rowspan="2" |
|24/7 (San Diego)
|24/7 (San Diego)
|Showcase
|Showcase
|-
|Jump (Dallas)  
|Jump (Dallas)  
|Showcase
|Showcase