Meghan Yancy: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 30: Line 30:
|-
|-
|Hall of Fame (Woodbridge) 2017
|Hall of Fame (Woodbridge) 2017
|did not place
|Platinum
|-
|-
|Hall of Fame Nationals<br />(Virginia Beach)
|Hall of Fame Nationals<br />(Virginia Beach)
Line 50: Line 50:
|
|
|-
|-
| rowspan="4" |2019-20
| rowspan="5" |2019-20
| rowspan="4" |Sad Song
| rowspan="5" |Sad Song
| rowspan="4" |
| rowspan="5" |Jazz
|Headliners
|
|-
|Believe (Woodbridge)
|Believe (Woodbridge)
|
|