Category:Yancy Sisters: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
Created page with "==Dances== ===Duets=== {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; " |- ! style="background:#f2c8e0;" |Year ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style ! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer ! style="background:#f2c8e0;" |Competition ! style="background:#f2c8e0;" |Place..."
 
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 1: Line 1:
==Dances==
==Dances==
===Duets===
===Duet===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; "
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; "
|-
|-
Line 6: Line 6:
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" |2021
| rowspan="2" |Together Now
| rowspan="2" |
|Starpower
|
|
|
|-
|
|Showstopper (Fredericksburg)
|
|
|
|
|}
|}