Megan Sullivan: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 84: Line 84:
|Contemporary/Jazz
|Contemporary/Jazz
|Karame Adesko
|Karame Adesko
|TBA
|Showbiz (Pittsburgh)
|TBA
|Platinum
|-
| rowspan="4" |2017-9
| rowspan="2" |Missed
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Blake McGrath
|TBA
|TBA
|-
|-
| rowspan="3" |2017-9
|Missed
|Contemporary
|Blake McGrath
|Starpower Nationals (Uncasville)
|Starpower Nationals (Uncasville)
|5 Star Elite
|5 Star Elite
Line 100: Line 97:
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Katie Watts
| rowspan="2" |Katie Watts
|TBA
|Showbiz (Pittsburgh)
|TBA
|2<sup>nd</sup> in Diamond Pre-Senior Solos<br />Lyrical Icon<br />Platinum
|-
|-
|Starpower Nationals (Uncasville)
|Starpower Nationals (Uncasville)
|5<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Solos<br />5 Star Elite
|5<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Solos<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="8" |2018-9
| rowspan="7" |2018-9
|Slowing Down
|Contemporary
|Talia Favia
|TBA
|TBA
|-
| rowspan="7" |Slowing Down
| rowspan="7" |Slowing Down
| rowspan="7" |Contemporary
| rowspan="7" |Contemporary