Megan Sullivan: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 87: Line 87:
|Platinum
|Platinum
|-
|-
| rowspan="24" |2017-9
| rowspan="25" |2017-9
| rowspan="10" |Missed
| rowspan="11" |Missed
| rowspan="10" |Contemporary
| rowspan="11" |Contemporary
| rowspan="10" |Blake McGrath
| rowspan="11" |Blake McGrath
|Star Systems (Columbus)
|Star Systems (Columbus)
|Superstar
|Superstar
Line 105: Line 105:
|KAR Nationals (Myrtle Beach)
|KAR Nationals (Myrtle Beach)
|2<sup>nd</sup> in Top Elite Solo 15 - 19<br />Miss Dance
|2<sup>nd</sup> in Top Elite Solo 15 - 19<br />Miss Dance
|-
|Tremaine (Detroit)
|unknown
|-
|-
|Nexstar (Cleveland)
|Nexstar (Cleveland)