Megan Sullivan: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 297: | Line 297: | ||
|TBA | |TBA | ||
|TBA | |TBA | ||
|- | |||
|2018-9 | |||
|Hummed Low | |||
|Contemporary | |||
|Amy Berokoff | |||
|[[Kaitlyn Sullivan]] | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2019 | |||
| rowspan="5" |One Moment More | |||
| rowspan="5" |Lyrical | |||
| rowspan="5" |Katie Watts | |||
| rowspan="5" |[[Kaitlyn Sullivan]] | |||
|Revolution (Columbus) | |||
|3<sup>rd</sup> in Level 3 15-19 Duets/Trios<br />Platinum | |||
|- | |||
|StarQuest (Pittsburgh) | |||
|2<sup>nd</sup> in Top Select Senior Duet/Trios<br />Platinum | |||
|- | |||
|Rainbow (Warren) | |||
|Double Platinum | |||
|- | |||
|Starpower (Sandusky) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Starpower Nationals (Uncasville) | |||
|unknown | |||
|} | |} | ||