Kaitlyn Sullivan (1): Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 222: Line 222:
|1<sup>st</sup> in Advanced Solo Age 15-16 Modern<br />5 Star Elite
|1<sup>st</sup> in Advanced Solo Age 15-16 Modern<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="7" |2021
| rowspan="8" |2021
| rowspan="3" |Haunted
| rowspan="3" |Haunted
| rowspan="3" |Open
| rowspan="3" |Open
Line 235: Line 235:
|did not place
|did not place
|-
|-
| rowspan="3" |Good Die Young
| rowspan="4" |Good Die Young
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="3" |Talia Favia
| rowspan="4" |Talia Favia
|REVEL (Pittsburgh)
|did not place
|-
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|6<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Solo<br />Platinum
|6<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Solo<br />Platinum