Kaitlyn Sullivan (1): Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 177: Line 177:
|5 Star Elite
|5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="7" |2020
| rowspan="6" |2020
| rowspan="3" |Haunted
| rowspan="2" |Haunted
| rowspan="3" |Open
| rowspan="2" |Open
| rowspan="3" |Talia Favia
| rowspan="2" |Talia Favia
|Starpower Nationals (Ocean City)
|Starpower Nationals (Ocean City)
|1<sup>st</sup> in Advanced Solo Age 15 Open<br />5 Star Elite
|1<sup>st</sup> in Advanced Solo Age 15 Open<br />5 Star Elite
Line 186: Line 186:
|Showbiz (Pittsburgh)
|Showbiz (Pittsburgh)
|Platinum
|Platinum
|-
|Radix Nationals (Las Vegas)
|
|-
|-
| rowspan="3" |One Way
| rowspan="3" |One Way
Line 208: Line 205:
|1<sup>st</sup> in Advanced Solo Age 15-16 Modern<br />5 Star Elite
|1<sup>st</sup> in Advanced Solo Age 15-16 Modern<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="6" |2021
| rowspan="7" |2021
|Riot Rhythm
|Riot Rhythm
|Jazz
|Jazz
Line 215: Line 212:
|did not place
|did not place
|-
|-
| rowspan="5" |Haunted
| rowspan="6" |Haunted
| rowspan="5" |Open
| rowspan="6" |Open
| rowspan="5" |Talia Favia
| rowspan="6" |Talia Favia
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|1<sup>st</sup> in Advanced Age 16 Open Solo<br />Platinum
|1<sup>st</sup> in Advanced Age 16 Open Solo<br />Platinum
Line 226: Line 223:
|Star Systems (Youngstown)
|Star Systems (Youngstown)
|unknown
|unknown
|-
|VIP Dance (Toledo)
|5<sup>th</sup> in Hollywood Solo Senior
|-
|-
|Radix Nationals (Las Vegas)
|Radix Nationals (Las Vegas)