Kaitlyn Sullivan (1): Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 236: | Line 236: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |2021-2 | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |Good Die Young | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |Talia Favia | ||
|ASH (Cleveland) | |ASH (Cleveland) | ||
|N/A | |N/A | ||
| Line 278: | Line 278: | ||
|Believe (Coraopolis) | |Believe (Coraopolis) | ||
|Diamond | |Diamond | ||
|- | |||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |||
|did not place | |||
|- | |- | ||
|Starpower Nationals (Myrtle Beach) | |Starpower Nationals (Myrtle Beach) | ||