Kaitlyn Allen: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 31: Line 31:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="8" |2018-20
| rowspan="10" |2018-20
| rowspan="8" |No Numbers
| rowspan="10" |No Numbers
| rowspan="8" |Contemporary
| rowspan="10" |Contemporary
| rowspan="8" |Talia Favia
| rowspan="10" |Talia Favia
|ASH (Cleveland)
|ASH (Cleveland)
|Standout Award
|Standout Award
Line 46: Line 46:
|Rainbow (Warren)
|Rainbow (Warren)
|Elite Starz Teen DOY Finalist<br />Double Platinum
|Elite Starz Teen DOY Finalist<br />Double Platinum
|-
|RADIX (Lansing)
|did not place
|-
|-
|Starpower (Sandusky)
|Starpower (Sandusky)
Line 52: Line 55:
|Starpower Nationals (Uncasville)
|Starpower Nationals (Uncasville)
|5 Star Elite
|5 Star Elite
|-
|RADIX (Chicago)
|9<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
|Starpower Nationals (Ocean City)
|Starpower Nationals (Ocean City)