Kaitlyn Allen: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |2018-20 | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |No Numbers | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |Talia Favia | ||
|ASH (Cleveland) | |ASH (Cleveland) | ||
|Standout Award | |Standout Award | ||
| Line 55: | Line 55: | ||
|Starpower Nationals (Uncasville) | |Starpower Nationals (Uncasville) | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |||
|Adrenaline (Detroit) | |||
|Top 10 Teen Solos | |||
|- | |- | ||
|RADIX (Chicago) | |RADIX (Chicago) | ||