Kaitlyn Allen: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 31: Line 31:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="10" |2018-20
| rowspan="11" |2018-20
| rowspan="10" |No Numbers
| rowspan="11" |No Numbers
| rowspan="10" |Contemporary
| rowspan="11" |Contemporary
| rowspan="10" |Talia Favia
| rowspan="11" |Talia Favia
|ASH (Cleveland)
|ASH (Cleveland)
|Standout Award
|Standout Award
Line 55: Line 55:
|Starpower Nationals (Uncasville)
|Starpower Nationals (Uncasville)
|5 Star Elite
|5 Star Elite
|-
|Adrenaline (Detroit)
|Top 10 Teen Solos
|-
|-
|RADIX (Chicago)
|RADIX (Chicago)