Kaitlyn Allen: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 176: Line 176:
|4<sup>th</sup> in Advanced Solo Age 14 Jazz<br />5 Star Elite
|4<sup>th</sup> in Advanced Solo Age 14 Jazz<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="8" |2019-21
| rowspan="9" |2019-21
| rowspan="8" |Songbird
| rowspan="9" |Songbird
| rowspan="8" |Lyrical
| rowspan="9" |Lyrical
| rowspan="8" |Katie Watts
| rowspan="9" |Katie Watts
|ASH (Cleveland)
|ASH (Cleveland)
|N/A
|N/A
Line 197: Line 197:
|Star Systems (Youngstown)
|Star Systems (Youngstown)
|unknown
|unknown
|-
|VIP Dance (Toledo)
|Diamond
|-
|-
|RADIX Nationals (Las Vegas)
|RADIX Nationals (Las Vegas)
Line 204: Line 207:
|4<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Solos<br />Revolutionary
|4<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Solos<br />Revolutionary
|-
|-
| rowspan="6" |2021
| rowspan="7" |2021
| rowspan="6" |Crystalline
| rowspan="7" |Crystalline
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="7" |Contemporary
| rowspan="6" |Talia Favia
| rowspan="7" |Talia Favia
|REVEL (Pittsburgh)
|REVEL (Pittsburgh)
|did not place
|did not place
Line 216: Line 219:
|Star Systems (Youngstown)
|Star Systems (Youngstown)
|unknown
|unknown
|-
|VIP Dance (Toledo)
|Diamond
|-
|-
|RADIX (Baltimore)
|RADIX (Baltimore)
Line 240: Line 246:
|-
|-
|VIP Dance (Toledo)
|VIP Dance (Toledo)
|4<sup>th</sup> in Hollywood Solo Teen
|4<sup>th</sup> in Hollywood Solo Teen<br />Diamond
|-
|-
|RADIX Nationals (Las Vegas)
|RADIX Nationals (Las Vegas)