Kaitlyn Allen: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
Line 665: Line 665:
|6<sup>th</sup> in Senior Solos<br />On the Edge
|6<sup>th</sup> in Senior Solos<br />On the Edge
|-
|-
| rowspan="8" |2024
| rowspan="9" |2024
| rowspan="3" |Slumber Party
| rowspan="3" |Slumber Party
| rowspan="3" |Hip-Hop
| rowspan="3" |Hip-Hop
Line 694: Line 694:
|-
|-
|Believe (Coraopolis)
|Believe (Coraopolis)
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18<br />Open Solos
Diamond
|-
|Used to know
|Contemporary
|Talia Favia
|RADIX (Atlantic city)
|TBA
|TBA
|}
|}