Kaitlyn Allen: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 665: Line 665:
|6<sup>th</sup> in Senior Solos<br />On the Edge
|6<sup>th</sup> in Senior Solos<br />On the Edge
|-
|-
| rowspan="9" |2024
| rowspan="10" |2024
| rowspan="3" |Slumber Party
| rowspan="3" |Slumber Party
| rowspan="3" |Hip-Hop
| rowspan="3" |Hip-Hop
Line 696: Line 696:
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18<br />Open Solos<br />Diamond
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18<br />Open Solos<br />Diamond
|-
|-
|Used to Know
| rowspan="2" |Used to Know
|Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
|Talia Favia
| rowspan="2" |Talia Favia
|Radix (Atlantic City)
|Radix (Atlantic City)
|4<sup>th</sup> in Senior Solos
|4<sup>th</sup> in Senior Solos
|-
|Radix Nationals (Las Vegas)
|TBA
|}
|}