Kaitlyn Allen: Difference between revisions

Line 714: Line 714:
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18 Contemporary Solos<br />5 Star Elite
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18 Contemporary Solos<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="5" |2024-5
| rowspan="6" |2024-5
| rowspan="5" |Emotions
| rowspan="6" |Emotions
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="5" |unknown
| rowspan="6" |unknown
|Radix (Nashville)
|Radix (Nashville)
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos
Line 731: Line 731:
|-
|-
|Velocity (Los Angeles)
|Velocity (Los Angeles)
|unknown
|-
|RADIX Nationals (San Diego)
|TBA
|TBA
|}
|}