Kaitlyn Allen: Difference between revisions
| Line 714: | Line 714: | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18 Contemporary Solos<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18 Contemporary Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2024-5 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Emotions | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |unknown | ||
|Radix (Nashville) | |Radix (Nashville) | ||
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos | |3<sup>rd</sup> in Senior Solos | ||
| Line 731: | Line 731: | ||
|- | |- | ||
|Velocity (Los Angeles) | |Velocity (Los Angeles) | ||
|unknown | |||
|- | |||
|RADIX Nationals (San Diego) | |||
|TBA | |TBA | ||
|} | |} | ||