Haley Engelmore: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 56: | Line 56: | ||
| rowspan="7" |Open | | rowspan="7" |Open | ||
| rowspan="7" |unknown | | rowspan="7" |unknown | ||
|RADIX (Baltimore) | |||
|9<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
|RADIX Nationals (Las Vegas) | |RADIX Nationals (Las Vegas) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
|Revolution Nationals (Poconos) | |Revolution Nationals (Poconos) | ||
| | |Platinum | ||
|- | |- | ||
|Revolution (Pittsburgh) | |Revolution (Pittsburgh) | ||