Haley Engelmore: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 49: Line 49:
|Showbiz (Pittsburgh)
|Showbiz (Pittsburgh)
|Platinum
|Platinum
|-
|REVEL (Pittsburgh)
|4<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Ultimate
|-
|-
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)