Haley Engelmore: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 299: | Line 299: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Carnivore | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |[[Madelyne Spang]] | ||
|DanceMakers (Pittsburgh) | |DanceMakers (Pittsburgh) | ||
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos | |3<sup>rd</sup> in Senior Solos | ||
| Line 314: | Line 314: | ||
|RADIX (Orlando) | |RADIX (Orlando) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
|Intrigue (Pittsburgh) | |||
|4<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|- | |- | ||
|Believe (Coraopolis) | |Believe (Coraopolis) | ||