Haley Engelmore: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 299: Line 299:
|did not place
|did not place
|-
|-
| rowspan="8" |2023
| rowspan="9" |2023
| rowspan="8" |Carnivore
| rowspan="9" |Carnivore
| rowspan="8" |Contemporary
| rowspan="9" |Contemporary
| rowspan="8" |[[Madelyne Spang]]
| rowspan="9" |[[Madelyne Spang]]
|DanceMakers (Pittsburgh)
|DanceMakers (Pittsburgh)
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos
Line 314: Line 314:
|RADIX (Orlando)
|RADIX (Orlando)
|did not place
|did not place
|-
|Intrigue (Pittsburgh)
|4<sup>th</sup> in Senior Solos
|-
|-
|Believe (Coraopolis)
|Believe (Coraopolis)