Haley Engelmore: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 330: | Line 330: | ||
|5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 16<br />Contemporary Solos<br />Diamond | |5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 16<br />Contemporary Solos<br />Diamond | ||
|- | |- | ||
|2024 | | rowspan="3" |2024 | ||
|Crazy in Love | | rowspan="2" |Crazy in Love | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|Chelsea Jennings | | rowspan="2" |Chelsea Jennings | ||
|DanceMakers (Pittsburgh) | |DanceMakers (Pittsburgh) | ||
|5<sup>th</sup> in Senior Solos | |5<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |||
|Revolution (Pittsburgh) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Ordinary Love | |||
|Open | |||
|unknown | |||
|Revolution (Pittsburgh) | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||