Haley Engelmore: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 335: Line 335:
|5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 16<br />Contemporary Solos<br />Diamond
|5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 16<br />Contemporary Solos<br />Diamond
|-
|-
| rowspan="16" |2024
| rowspan="18" |2024
| rowspan="7" |Crazy in Love
| rowspan="8" |Crazy in Love
| rowspan="7" |Contemporary
| rowspan="8" |Contemporary
| rowspan="7" |[[Chelsea Jennings]]
| rowspan="8" |[[Chelsea Jennings]]
|DanceMakers (Pittsburgh)
|DanceMakers (Pittsburgh)
|5<sup>th</sup> in Senior Solos
|5<sup>th</sup> in Senior Solos
Line 356: Line 356:
|Radix (Atlantic City)
|Radix (Atlantic City)
|did not place
|did not place
|-
|Intrigue Nationals (Orlando)
|5<sup>th</sup> in Senior Solos
|-
|-
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach)
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach)
Line 372: Line 375:
|TBA
|TBA
|-
|-
| rowspan="6" |Ordinary Love
| rowspan="7" |Ordinary Love
| rowspan="6" |Open
| rowspan="7" |Open
| rowspan="6" |[[Madelyne Spang]]
| rowspan="7" |[[Madelyne Spang]]
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum
|5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum
Line 389: Line 392:
|Believe (Coraopolis)
|Believe (Coraopolis)
|Diamond
|Diamond
|-
|Intrigue Nationals (Orlando)
|TBA
|-
|-
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach)
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach)