Haley Engelmore: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 335: | Line 335: | ||
|5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 16<br />Contemporary Solos<br />Diamond | |5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 16<br />Contemporary Solos<br />Diamond | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="18" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Crazy in Love | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |[[Chelsea Jennings]] | ||
|DanceMakers (Pittsburgh) | |DanceMakers (Pittsburgh) | ||
|5<sup>th</sup> in Senior Solos | |5<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
| Line 356: | Line 356: | ||
|Radix (Atlantic City) | |Radix (Atlantic City) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
|Intrigue Nationals (Orlando) | |||
|5<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|- | |- | ||
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | |Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | ||
| Line 372: | Line 375: | ||
|TBA | |TBA | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Ordinary Love | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |[[Madelyne Spang]] | ||
|Revolution (Pittsburgh) | |Revolution (Pittsburgh) | ||
|5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum | |5<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Platinum | ||
| Line 389: | Line 392: | ||
|Believe (Coraopolis) | |Believe (Coraopolis) | ||
|Diamond | |Diamond | ||
|- | |||
|Intrigue Nationals (Orlando) | |||
|TBA | |||
|- | |- | ||
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | |Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | ||