Haley Engelmore: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
Line 402: Line 402:
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18<br />Lyrical Solos<br />5 Star Elite
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18<br />Lyrical Solos<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="5" |2025
| rowspan="6" |2025
| rowspan="3" |Why Try to<br />Change Me Now
| rowspan="3" |Why Try to<br />Change Me Now
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
Line 415: Line 415:
|Miss Starpower<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18<br />Contemporary Solos<br />5 Star Elite
|Miss Starpower<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18<br />Contemporary Solos<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="2" |Silver Springs
| rowspan="3" |Silver Springs
| rowspan="2" |Open
| rowspan="3" |Open
| rowspan="2" |[[Madelyne Spang]]
| rowspan="3" |[[Madelyne Spang]]
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18 Open Solos<br />Revolutionary
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18 Open Solos<br />Revolutionary
Line 423: Line 423:
|Starpower (Pittsburgh) 2025
|Starpower (Pittsburgh) 2025
|1<sup>st</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18 Open Solos<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|1<sup>st</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18 Open Solos<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|-
|Radix (Baltimore)
|TBA
|}
|}