Haley Engelmore: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
|||
| Line 402: | Line 402: | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18<br />Lyrical Solos<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18<br />Lyrical Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2025 | ||
| rowspan="3" |Why Try to<br />Change Me Now | | rowspan="3" |Why Try to<br />Change Me Now | ||
| rowspan="3" |Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| Line 415: | Line 415: | ||
|Miss Starpower<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18<br />Contemporary Solos<br />5 Star Elite | |Miss Starpower<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18<br />Contemporary Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Silver Springs | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Madelyne Spang]] | ||
|Revolution (Pittsburgh) | |Revolution (Pittsburgh) | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18 Open Solos<br />Revolutionary | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18 Open Solos<br />Revolutionary | ||
| Line 423: | Line 423: | ||
|Starpower (Pittsburgh) 2025 | |Starpower (Pittsburgh) 2025 | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18 Open Solos<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 18 Open Solos<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite | ||
|- | |||
|Radix (Baltimore) | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||