Kyleigh Turner: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 237: | Line 237: | ||
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond | |2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2024 | ||
|Romance | |Romance | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| | |[[Madelyne Spang]] | ||
|DanceMakers (Pittsburgh) | |DanceMakers (Pittsburgh) | ||
|9<sup>th</sup> in Senior Solos | |9<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|Talia Favia | |||
|TBA | |||
|TBA | |||
|- | |- | ||
|TBA | |TBA | ||