Kyleigh Turner: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 237: Line 237:
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond
|-
|-
| rowspan="14" |2024
| rowspan="15" |2024
| rowspan="4" |All Too Well
| rowspan="4" |All Too Well
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
Line 251: Line 251:
|-
|-
|Believe (Coraopolis)
|Believe (Coraopolis)
|TBA
|1<sup>st</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 16<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Power Pak Invitation<br />Diamond
|-
|-
| rowspan="4" |Body
| rowspan="4" |Body
Line 266: Line 266:
|-
|-
|Believe (Coraopolis)
|Believe (Coraopolis)
|TBA
|Diamond
|-
|-
| rowspan="6" |Romance
| rowspan="7" |Romance
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="7" |Contemporary
| rowspan="6" |[[Madelyne Spang]]
| rowspan="7" |[[Madelyne Spang]]
|DanceMakers (Pittsburgh)
|DanceMakers (Pittsburgh)
|9<sup>th</sup> in Senior Solos
|9<sup>th</sup> in Senior Solos
Line 287: Line 287:
|-
|-
|Believe (Coraopolis)
|Believe (Coraopolis)
|TBA
|Diamond
|-
|Radix (Atlantic City)
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos
|}
|}