Kyleigh Turner: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 237: | Line 237: | ||
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond | |2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |2024 | ||
| rowspan="4" |All Too Well | | rowspan="4" |All Too Well | ||
| rowspan="4" |Contemporary | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| Line 251: | Line 251: | ||
|- | |- | ||
|Believe (Coraopolis) | |Believe (Coraopolis) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 16<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Power Pak Invitation<br />Diamond | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |Body | | rowspan="4" |Body | ||
| Line 266: | Line 266: | ||
|- | |- | ||
|Believe (Coraopolis) | |Believe (Coraopolis) | ||
| | |Diamond | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Romance | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |[[Madelyne Spang]] | ||
|DanceMakers (Pittsburgh) | |DanceMakers (Pittsburgh) | ||
|9<sup>th</sup> in Senior Solos | |9<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
| Line 287: | Line 287: | ||
|- | |- | ||
|Believe (Coraopolis) | |Believe (Coraopolis) | ||
| | |Diamond | ||
|- | |||
|Radix (Atlantic City) | |||
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos | |||
|} | |} | ||