Kyleigh Turner: Difference between revisions

>LoomerE
>LoomerE
No edit summary
Line 237: Line 237:
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond
|-
|-
| rowspan="15" |2024
| rowspan="18" |2024
| rowspan="4" |All Too Well
| rowspan="5" |All Too Well
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="4" |Talia Favia
| rowspan="5" |Talia Favia
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolutionary
|Revolutionary
Line 253: Line 253:
|1<sup>st</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 16<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Power Pak Invitation<br />Diamond
|1<sup>st</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 16<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Power Pak Invitation<br />Diamond
|-
|-
| rowspan="4" |Body
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach)
| rowspan="4" |Jazz
|TBA
| rowspan="4" |Trevor Lerma
|-
| rowspan="5" |Body
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="5" |Trevor Lerma
|Revolution (Pittsburgh)
|Revolution (Pittsburgh)
|Platinum
|Platinum
Line 268: Line 271:
|Diamond
|Diamond
|-
|-
| rowspan="7" |Romance
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach)
| rowspan="7" |Contemporary
|TBA
| rowspan="7" |[[Madelyne Spang]]
|-
| rowspan="8" |Romance
| rowspan="8" |Contemporary
| rowspan="8" |[[Madelyne Spang]]
|DanceMakers (Pittsburgh)
|DanceMakers (Pittsburgh)
|9<sup>th</sup> in Senior Solos
|9<sup>th</sup> in Senior Solos
Line 291: Line 297:
|Radix (Atlantic City)
|Radix (Atlantic City)
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos
|-
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach)
|TBA
|}
|}