Kyleigh Turner: Difference between revisions
>LoomerE |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 237: | Line 237: | ||
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond | |2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="18" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |All Too Well | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Talia Favia | ||
|Revolution (Pittsburgh) | |Revolution (Pittsburgh) | ||
|Revolutionary | |Revolutionary | ||
| Line 253: | Line 253: | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 16<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Power Pak Invitation<br />Diamond | |1<sup>st</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 16<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Power Pak Invitation<br />Diamond | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | ||
| rowspan=" | |TBA | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan="5" |Body | |||
| rowspan="5" |Jazz | |||
| rowspan="5" |Trevor Lerma | |||
|Revolution (Pittsburgh) | |Revolution (Pittsburgh) | ||
|Platinum | |Platinum | ||
| Line 268: | Line 271: | ||
|Diamond | |Diamond | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | ||
| rowspan=" | |TBA | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan="8" |Romance | |||
| rowspan="8" |Contemporary | |||
| rowspan="8" |[[Madelyne Spang]] | |||
|DanceMakers (Pittsburgh) | |DanceMakers (Pittsburgh) | ||
|9<sup>th</sup> in Senior Solos | |9<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
| Line 291: | Line 297: | ||
|Radix (Atlantic City) | |Radix (Atlantic City) | ||
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos | |3<sup>rd</sup> in Senior Solos | ||
|- | |||
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||