Kyleigh Turner: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 341: Line 341:
|TBA
|TBA
|-
|-
| rowspan="7" |2024
| rowspan="8" |2024
| rowspan="7" |She's Not Me
| rowspan="8" |She's Not Me
| rowspan="7" |Open
| rowspan="8" |Open
| rowspan="7" |Talia Favia
| rowspan="8" |Talia Favia
| rowspan="7" |[[Haley Engelmore]]<br />Raelyn Rectenwald
| rowspan="8" |[[Haley Engelmore]]<br />Raelyn Rectenwald
|DanceMakers (Pittsburgh)
|DanceMakers (Pittsburgh)
|2<sup>nd</sup> in Senior Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Senior Duos/Trios
Line 366: Line 366:
|Radix (Atlantic City)
|Radix (Atlantic City)
|N/A
|N/A
|-
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach)
|TBA
|}
|}