Kyleigh Turner: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 215: Line 215:
|4<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Diamond
|4<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Diamond
|-
|-
| rowspan="6" |2023
| rowspan="7" |2023-4
| rowspan="6" |Out of Her Mind
| rowspan="7" |Out of Her Mind
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="7" |Contemporary
| rowspan="6" |Talia Favia
| rowspan="7" |Talia Favia
|Starpower (Pittsburgh)
|Starpower (Pittsburgh)
|5 Star Elite
|5 Star Elite
Line 237: Line 237:
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond
|-
|-
| rowspan="18" |2024
|Intrigue Nationals (Orlando)
|TBA
|-
| rowspan="19" |2024
| rowspan="5" |All Too Well
| rowspan="5" |All Too Well
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
Line 274: Line 277:
|TBA
|TBA
|-
|-
| rowspan="8" |Romance
| rowspan="9" |Romance
| rowspan="8" |Contemporary
| rowspan="9" |Contemporary
| rowspan="8" |[[Madelyne Spang]]
| rowspan="9" |[[Madelyne Spang]]
|DanceMakers (Pittsburgh)
|DanceMakers (Pittsburgh)
|9<sup>th</sup> in Senior Solos
|9<sup>th</sup> in Senior Solos
Line 297: Line 300:
|Radix (Atlantic City)
|Radix (Atlantic City)
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos
|-
|Intrigue Nationals (Orlando)
|did not place
|-
|-
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach)
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach)