Kyleigh Turner: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 215: | Line 215: | ||
|4<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Diamond | |4<sup>th</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />Diamond | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2023-4 | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Out of Her Mind | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Talia Favia | ||
|Starpower (Pittsburgh) | |Starpower (Pittsburgh) | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
| Line 237: | Line 237: | ||
|2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond | |2<sup>nd</sup> in Level 3 15-19 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 15<br />Contemporary Solos<br />Miss Believe<br />Diamond | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Intrigue Nationals (Orlando) | ||
|TBA | |||
|- | |||
| rowspan="19" |2024 | |||
| rowspan="5" |All Too Well | | rowspan="5" |All Too Well | ||
| rowspan="5" |Contemporary | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| Line 274: | Line 277: | ||
|TBA | |TBA | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Romance | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |[[Madelyne Spang]] | ||
|DanceMakers (Pittsburgh) | |DanceMakers (Pittsburgh) | ||
|9<sup>th</sup> in Senior Solos | |9<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
| Line 297: | Line 300: | ||
|Radix (Atlantic City) | |Radix (Atlantic City) | ||
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos | |3<sup>rd</sup> in Senior Solos | ||
|- | |||
|Intrigue Nationals (Orlando) | |||
|did not place | |||
|- | |- | ||
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | |Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | ||